SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
305 000 €
(4 552 € / m²)
Satış
3
1
67 m²
La Chamois, Le Tholonet

yatak odası3
düz67 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Plongez dans le confort de cet appartement de 67 m², situé au troisième étage sur 4 d'une résidence moderne avec ascenseur, érigée en 2015. Ce bien, e...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

La Chamois, Le Tholonet
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar