SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
424 000 €
(6 523 € / m²)
Satış
3
1
65 m²
Avenue du Général de Gaulle, Le Lavandou

yatak odası3
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

L’agence BGL Transactions Immobilières vous propose de découvrir ce superbe appartement avec vue mer situé au Lavandou. Entièrement rénové, cet appart...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Avenue du Général de Gaulle, Le Lavandou
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Bgl Transactions Immobilières

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar