SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
85 000 €
(2 073 € / m²)
Satış
2
1
41 m²
Rue du Homet, Le Havre

yatak odası2
düz41 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce charmant appartement de 2 pièces, idéalement situé au Havre, dans le quartier dynamique de Danton. Offrant une surface de 41 m² en rez-de...

Elektrik
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rue du Homet, Le Havre
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar