SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
300 000 €
(4 412 € / m²)
Satış
3
1
68 m²
Route des Mas, Le Grau-du-Roi

yatak odası3
düz68 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Au sein d’une résidence calme et fermée, découvrez cet appartement de type P3 d’environ 68 m2 habitables (dont une véranda de 17 m2), idéalement situé...

Diğer
Teklifin yaşı: 89günler
Güncellendi: 23günler

Yerellikler

Route des Mas, Le Grau-du-Roi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dousson Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar