SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
214 000 €
(3 344 € / m²)
Satış
3
1
64 m²
Rue des Marguerites, Le Crès

yatak odası3
düz64 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

VENTE APPARTEMENT 3 PIECES LE CRES  Exclusivité! LE CRES à proximité du lac et des commerces, bel appartement de 3 pièces 64m2 avec grande terrasse de...

Elektrik
Teklifin yaşı: 40günler
Güncellendi: 27günler

Yerellikler

Rue des Marguerites, Le Crès
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Acteur Sud  boutonnet

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar