Teklifler listesi
18
18
18
369 000 €
(5 426 € / m²)
Satış
3
1
68 m²
Boulevard Carnot, Le Cannet
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
68 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Le Cannet, résidence Grand Horizon avec parc et piscine, proche toutes commodités, lumineux appartement de 3 pièces, comprenant une entrée avec pla...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Yüzme havuzu
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Teras
Açık yaşam alanı
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
C - Ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Elektrik
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
140günler
Güncellendi:
52günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Boulevard Carnot, Le Cannet
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
l'Adresse Cannes et Le Cannet - l'Adresse Le Cannet
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
l'Adresse Cannes et Le Cannet - l'Adresse Le Cannet
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
Benzer reklamlar
Yurtdışında benzer durumlar
Satılık
Daireler