SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
125 000 €
(1 078 € / m²)
Satış
4
1
116 m²
Rue de l'Abbé Simon, Lapoutroie

yatak odası4
düz116 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Vanessa Maine vous propose: Beau potentiel pour cet appartement 4 pièces de 115m² avec garage À Lapoutroie, au cOEur d’un environnement a...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rue de l'Abbé Simon, Lapoutroie
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar