SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
170 000 €
(2 982 € / m²)
Satış
3
1
57 m²
Place du Miroir, Lannion

yatak odası3
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé au premier étage d'une copropriété construite en 1975, cet appartement de 57 m² se trouve en plein cœur de Lannion, à quelques pas des commerces...

Gaz
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Place du Miroir, Lannion
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar