SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
885 000 €
(11 063 € / m²)
Satış
3
1
80 m²
Rue Droite, La Turbie

yatak odası3
düz80 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Dans un environnement verdoyant et résidentiel, à seulement quelques minutes de Monaco, découvrez ce superbe 3 pièces situé au premier étage de la Vil...

Diğer
Teklifin yaşı: 270günler
Güncellendi: 39günler

Yerellikler

Rue Droite, La Turbie
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Immobilia 2000 France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar