SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
560 000 €
(4 912 € / m²)
Satış
5
1
114 m²
Rue Fleuriau, La Rochelle

yatak odası5
düz114 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

INTERACTIVE SALE For sale, ideally located in the heart of La Rochelle, in the highly sought-after Golden Square, a bright apartment of 114.5 m² (Carr...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Rue Fleuriau, La Rochelle
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

36 HEURES IMMO

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar