SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
87 000 €
(2 636 € / m²)
Satış
2
1
33 m²
Rue de la Roche-sur-Yon, La Roche-sur-Yon

yatak odası2
düz33 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Anna Girard vous propose: Nouveauté à la Roche sur yon appartement 2 pièces- 33 m²- 1 chambre, 1 parking privé, proche des commodités et ...

Diğer
Teklifin yaşı: 22günler
Güncellendi: 17günler

Yerellikler

Rue de la Roche-sur-Yon, La Roche-sur-Yon
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar