SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
240 000 €
(3 529 € / m²)
Satış
3
1
68 m²
Rue du Général de Gaulle, La Madeleine

yatak odası3
düz68 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez cet élégant appartement T3 de 68 m², niché au 2ème étage d'une résidence de standing de 2009, idéalement situé à La Madeleine, aux portes de...

Gaz
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rue du Général de Gaulle, La Madeleine
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar