SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
225 000 €
(3 169 € / m²)
Satış
3
1
71 m²
Rue Georges Politzer, La Courneuve

yatak odası3
düz71 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez cet appartement de trois pièces, niché au deuxième étage d'une résidence sécurisée à La Courneuve, qui vous séduira par son agencement ingén...

Elektrik
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue Georges Politzer, La Courneuve
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar