SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
212 000 €
(4 511 € / m²)
Satış
2
1
47 m²
Rue Georges Politzer, La Courneuve

yatak odası2
düz47 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

iad France - Xianghuang Chen vous propose: Appartement 2 pièces avec terrasse et jardin – La Courneuve Hôtel de VilleÀ seulement 1 minute du tramway T...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rue Georges Politzer, La Courneuve
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar