SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
220 000 €
(4 783 € / m²)
Satış
3
1
46 m²
Place de la Victoire, La Baule-Escoublac

yatak odası3
düz46 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Laissez-vous séduire par ce charmant appartement T3 de 46 m², niché au cœur de La Baule-Escoublac. Situé dans une copropriété discrète et bien entrete...

Elektrik
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Place de la Victoire, La Baule-Escoublac
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar