SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
368 550 €
(6 581 € / m²)
Satış
2
1
56 m²
Place de la Victoire, La Baule-Escoublac

yatak odası2
düz56 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Exceptionnel : Appartement T2 neuf orienté au sud, traversant de 56,5 m2 situé au 1er et dernier étage d'une petite copropriété en plein coeur de la B...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıAyrı tuvaletDuş kabiniYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

Place de la Victoire, La Baule-Escoublac
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Agence Reve De Mer

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar