SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
110 000 €
(3 793 € / m²)
Satış
2
1
29 m²
Rue Arnold Géraux, L'Île-Saint-Denis

yatak odası2
düz29 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Plongez dans le charme de cet appartement de 29 m², idéalement situé au cœur de L'Île-Saint-Denis. Niché dans un immeuble de caractère datant de 1947,...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue Arnold Géraux, L'Île-Saint-Denis
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar