SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
56 000 €
(1 244 € / m²)
Satış
2
1
45 m²
Passage du château, L'Aigle

yatak odası2
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

L'agence immobilière VIEL IMMOBILIER vous présente cet appartement T2 de 45.63m2 construit en 2007 situé dans une résidence à seulement 5mins des comm...

Elektrik
Teklifin yaşı: 81günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Passage du château, L'Aigle
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Viel Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar