SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
169 900 €
(2 740 € / m²)
Satış
3
1
62 m²
Square Henri IV, Jouy-le-Moutier

yatak odası3
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé à Jouy-le-Moutier, à proximité immédiate de toutes commodités (gare RER A à 10 minutes, commerces, écoles, bus), cet appartement de 62 m2 est un...

Gaz
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Square Henri IV, Jouy-le-Moutier
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

l'Adresse - Boillet Immobilier - l'Adresse Jouy-le-Moutier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar