SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
158 000 €
(3 362 € / m²)
Satış
2
1
47 m²
Chemin des Bellons, Istres

yatak odası2
düz47 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Ludovic Simon vous propose: À vendre – Appartement T2 avec terrasse et garage fermé à Istres – Résidence Les Hauts de GenestelleSitué au ...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Chemin des Bellons, Istres
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar