SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
499 000 €
(7 921 € / m²)
Satış
5
1
63 m²
Avenue Victor Cresson, Issy-les-Moulineaux

yatak odası5
düz63 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé dans le charmant cadre d'Issy-les-Moulineaux, cet appartement de 63 m², niché au dernier étage d'un immeuble de caractère de 1929, bénéficie d'u...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Avenue Victor Cresson, Issy-les-Moulineaux
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar