SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
243 800 €
(5 187 € / m²)
Satış
3
1
47 m²
Chemin de Biantenia, Hendaye

yatak odası3
düz47 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez votre nouveau chez-vous au cœur d’Hendaye ! Ce charmant appartement de 2 pièces, situé dans une résidence bien entretenue, offre une combina...

Elektrik
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Chemin de Biantenia, Hendaye
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Mestre Maite

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar