SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
115 000 €
(1 575 € / m²)
Satış
3
1
73 m²
Place de la Paix, Hayange

yatak odası3
düz73 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Gaëtan Thiriet vous propose: Au cOEur d’Hayange, découvrez cet appartement de 73 m² situé au 2ᵉ étage d’une petite copropriété de 3 logem...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Place de la Paix, Hayange
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar