SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
50 000 €
(980 € / m²)
Satış
3
1
51 m²
Avenue Charles de Gaulle, Hauts de Bienne

yatak odası3
düz51 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Florian Grégoire vous propose: Opportunité à saisir - Appartement 3 pièces à rénover - Cet appartement est vendu loué avec un locataire e...

Diğer
Teklifin yaşı: 102günler
Güncellendi: 14günler

Yerellikler

Avenue Charles de Gaulle, Hauts de Bienne
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar