SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
215 000 €
(2 240 € / m²)
Satış
4
1
96 m²
Rue du Général Leclerc, Harfleur

yatak odası4
düz96 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

iad France - Corinne Delean vous propose: *** Exclusivité : Appartement 4 pièces avec TERRASSE et PARKING à Harfleur ***Découvrez ce bel appartement ...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Rue du Général Leclerc, Harfleur
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar