SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
280 000 €
(4 000 € / m²)
Satış
3
1
70 m²
Rue de Dampierre, Guyancourt

yatak odası3
düz70 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Situé à Guyancourt, cet appartement vous séduira par ses prestations et son confort. Logé au 1er étage d'une résidence de standing moderne, cet appart...

Gaz
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue de Dampierre, Guyancourt
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar