SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
153 000 €
(2 732 € / m²)
Satış
3
1
56 m²
Rue Espert, Gruissan

yatak odası3
düz56 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À Gruissan, sur la Plage du Grazel, venez découvrir ce charmant appartement T3 de 56 m2, situé dans une résidence sécurisée. Idéal pour une résidence ...

Diğer
Teklifin yaşı: 218günler
Güncellendi: 17günler

Yerellikler

Rue Espert, Gruissan
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Terra Mare Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar