SUPA24
365 000 €
(2 808 € / m²)
Satış
4
1
130 m²
Chemin du Fort, Grosseto-Prugna

yatak odası4
düz130 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

The Laforêt Immobilier agency offers you this rare property located in Porticcio, along the coastal road, in a dynamic environment combining shops and...

Diğer
Teklifin yaşı: 94günler
Güncellendi: 58günler

Yerellikler

Chemin du Fort, Grosseto-Prugna
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Laforêt Ajaccio Sarrola-Carcopino

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar