SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
279 000 €
(3 402 € / m²)
Satış
3
1
82 m²
Rue du Docteur Goldstein, Groslay

yatak odası3
düz82 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Sonia Blicq vous propose: Situé au 2ᵉ et dernier étage d’une résidence sécurisée et fermée, cet appartement de 3 pièces offre un agenceme...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rue du Docteur Goldstein, Groslay
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar