SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
178 000 €
(4 045 € / m²)
Satış
2
1
44 m²
Rue de la Libération, Grisy-Suisnes

yatak odası2
düz44 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A Grisy-Suisnes, dans une rue en impasse située dans un quartier pavillonnaire, nous vous proposons cet appartement de 2 pièces avec jardin, box, park...

Gaz
Teklifin yaşı: 27günler
Güncellendi: 27günler

Yerellikler

Rue de la Libération, Grisy-Suisnes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

l'Adresse - Latitude Immobilier - l'Adresse Chevry

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar