SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
219 500 €
(2 032 € / m²)
Satış
4
1
108 m²
Rue de Stalingrad, Grenoble

yatak odası4
düz108 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Plongez dans le charme de cet appartement T4 de 108 m², idéalement situé au cœur de Grenoble, à proximité immédiate de la place Gustave-Rivet. Niché a...

Isı pompası
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rue de Stalingrad, Grenoble
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar