SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
149 000 €
(1 753 € / m²)
Satış
5
1
85 m²
Rue de Stalingrad, Grenoble

yatak odası5
düz85 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé au cœur de Grenoble, cet appartement de 85 m² au dernier étage de la rue Massenet vous séduira par son espace et sa luminosité. Idéal pour une f...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rue de Stalingrad, Grenoble
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar