SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
113 500 €
(2 838 € / m²)
Satış
2
1
40 m²
Chemin des Champs Martin, Granges-Narboz

yatak odası2
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Idéal pour un investissement locatif, venez découvrir sur la commune des Granges-Narboz cet appartement de type 2 d’une surface habitable de 40 m2Il s...

Elektrik
Teklifin yaşı: 26günler
Güncellendi: 25günler

Yerellikler

Chemin des Champs Martin, Granges-Narboz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Authentique Home Valdahon

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar