SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
169 900 €
(2 697 € / m²)
Satış
4
1
63 m²
Rue du Pont Jean Vay, Gétigné

yatak odası4
düz63 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Marie Relion vous propose: NOUVEAUTE / GETIGNE - En exclusivité chez iad France . Appartement en copropriété de type 3 de 63m2 environ, t...

Diğer
Teklifin yaşı: 64günler
Güncellendi: 64günler

Yerellikler

Rue du Pont Jean Vay, Gétigné
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar