SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
235 000 €
(3 092 € / m²)
Satış
5
1
76 m²
Chemin de Montguichet, Gagny

yatak odası5
düz76 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez cet appartement familial de charme, niché dans un quartier pavillonnaire paisible de Gagny. Avec ses 76 m² optimisés, ce 5 pièces, situé au ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Chemin de Montguichet, Gagny
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar