SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
289 000 €
(4 898 € / m²)
Satış
3
2+
59 m²
Rue Jean Bouin, Fréjus

yatak odası3
düz59 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Laissez-vous charmer par cet appartement traversant de 59 m², niché au cœur de Saint Aygulf, à quelques pas des plages scintillantes. Dès l'entrée, un...

Elektrik
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rue Jean Bouin, Fréjus
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar