SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
995 000 €
(9 045 € / m²)
Satış
4
1
110 m²
Rue Jean Bouin, Fréjus

yatak odası4
düz110 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Découvrez ce superbe appartement de 110 m², niché dans le quartier prisé de Saint-Aygulf à Fréjus. Situé dans une résidence moderne érigée en 2019, ce...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rue Jean Bouin, Fréjus
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar