SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
128 000 €
(3 556 € / m²)
Satış
2
1
36 m²
Route des Airelles, Font-Romeu-Odeillo-Via

yatak odası2
düz36 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

En exclusivité dans notre agence. Situé dans un petit collectif calme, ce bel appartement T2 rénové de 36 m2 au 1er étage offre un cadre de vie idéal....

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Route des Airelles, Font-Romeu-Odeillo-Via
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Lex Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar