SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
259 000 €
(3 985 € / m²)
Satış
3
1
65 m²
Rue des Rosiers, Fleury

yatak odası3
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

iad France - Peter Andrzejewski vous propose: EN EXCLUSIVITÉ ! BAS DE SAINT PIERRE LA MER, APPARTEMENT 3 PIÈCES DE 65 M² EN REZ-DE-CHAUSSÉE AVEC TERRA...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasGörüşZeminAçık yaşam alanıAyrı tuvaletDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 73günler
Güncellendi: 73günler

Yerellikler

Rue des Rosiers, Fleury
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar