SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
336 000 €
(7 636 € / m²)
Satış
2
1
44 m²
Grand'Rue, Ferney-Voltaire

yatak odası2
düz44 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce bel appartement T2 de 44,95 m2, idéalement situé Rue de l'Avocat Christin au cœur de Ferney-Voltaire (01210), au 5ème étage d'une résiden...

Diğer
Teklifin yaşı: 53günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Grand'Rue, Ferney-Voltaire
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Planifique Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar