SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
220 000 €
(2 500 € / m²)
Satış
4
1
88 m²
Allée Alfred Coquand, Eybens

yatak odası4
düz88 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Venez découvrir cet appartement sur Eybens (allée du rachais) , dans une copropriété bien tenue au 3ème et DERNIER étage (sans ascenseur). L'appartem...

Diğer
Teklifin yaşı: 21günler
Güncellendi: 21günler

Yerellikler

Allée Alfred Coquand, Eybens
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

l'Adresse Grenoble - l'Adresse Grenoble

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar