SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
179 900 €
(3 748 € / m²)
Satış
2
1
48 m²
Rue André Lalande, Évry-Courcouronnes

yatak odası2
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

MYFACTOTUM - Votre partenaire immobilier depuis 2016 Appartement T2 Lumineux avec Balcon - Vue Dégagée - Ascenseur au prix de 179 900 €Un écrin de vie...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rue André Lalande, Évry-Courcouronnes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

MYFACTOTUM

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar