SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
112 000 €
(2 800 € / m²)
Satış
3
1
40 m²
Rue Saint-Mars, Étampes

yatak odası3
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Laissez-vous séduire par ce duplex de 40 m², un véritable écrin de charme niché dans une copropriété intimiste au cœur d'Étampes. Construit en 1948, c...

Elektrik
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rue Saint-Mars, Étampes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar