SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
291 000 €
(4 694 € / m²)
Satış
3
1
62 m²
Rue de Stalingrad, Ermont

yatak odası3
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Sandrine VERNA vous propose: Appartement 3 Pièces au 4ème et dernier étage avec ascenseur, Balcon et BOX en sous sol- Résidence sécurisée...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue de Stalingrad, Ermont
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar