SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
289 000 €
(1 651 € / m²)
Satış
6+
1
175 m²
Rue du Muguet, Ennery

yatak odası6+
düz175 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

iad France - Celine Canteri vous propose: EXCLUSIVITÉ // ENNERY // APPARTEMENT // 175 M2 // 4 CHAMBRES // VASTE SALON ET SALLE À MANGER // CUISINE ÉQU...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasAhşap kirişlerBanyoDuş kabiniMutfak aletleriŞömine

Diğer
Teklifin yaşı: 105günler
Güncellendi: 12günler

Yerellikler

Rue du Muguet, Ennery
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar