SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
273 500 €
(2 849 € / m²)
Satış
4
1
96 m²
Boulevard André Malraux, Élancourt

yatak odası4
düz96 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez cet agréable appartement familial de 95,75 m² habitables, offrant de beaux volumes et une distribution fonctionnelle idéale pour une vie de ...

Gaz
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Boulevard André Malraux, Élancourt
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar