SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
325 000 €
(3 779 € / m²)
Satış
4
1
86 m²
Rue des Fermes, Eckbolsheim

yatak odası4
düz86 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Appartement 4 pièces de 86 m2 situe à Eckbolsheim en rez de jardin au calme. Ce bien se compose d'une pièce de vie avec cuisine ouverte entièrement é...

Elektrik
Teklifin yaşı: 112günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Rue des Fermes, Eckbolsheim
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Christelle Clauss Immobilier - Lingolsheim

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar