SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
70 000 €
(1 795 € / m²)
Satış
2
1
39 m²
Route d'Aas, Eaux-Bonnes

yatak odası2
düz39 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Christophe Agnolutto vous propose: Vous recherchez un appartement à vendre alliant confort, vue exceptionnelle et fort potentiel locatif ...

Diğer
Teklifin yaşı: 58günler
Güncellendi: 30günler

Yerellikler

Route d'Aas, Eaux-Bonnes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar