SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
198 000 €
(2 475 € / m²)
Satış
4
1
80 m²
Rue d'Enghien, Eaubonne

yatak odası4
düz80 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce charmant appartement de 80 m² situé au 4ème étage d'un immeuble bien entretenu à Eaubonne, au 10 Rue d'Andilly.

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rue d'Enghien, Eaubonne
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar