SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
150 000 €
(2 083 € / m²)
Satış
4
1
72 m²
Rue Edmond Poupé, Draguignan

yatak odası4
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Zefir vous propose cet appartement vendu loué au 2ème étage situé rue de la Libération, 83300 Draguignan.

Caractéristiques Principales :

Surface : 7...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rue Edmond Poupé, Draguignan
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar